logo


TOSTO, spol. s r.o.
Kladská 916, 500 03 Hradec Králové
IČO: 60932333

Tel.: +420 723 921 354
        +420 602 243 185
Fax: +420 495 407 277
E-mail: eko@tosto.cz
 
Více kontaktů

Mycí centrum Pardubice


Vážení příznivci péče o Vaše automobily, vážení zákazníci mycích linek!

Vítáme Vás v mycím centru, ve kterém nabízíme naše komplexní služby v oblasti mytí osobních, dodávkových a nákladních vozidel. Přinášíme Vám řešení pro všechny motoristy, nejen pro uživatele osobních aut, ale také provozovatele dodávkové i kamionové přepravy.

Kartáčová mycí linka pro osobní vozidla

Využijte služeb naší portálové mycí linky STARGATE, se kterou ušetříte čas i prostředky, které můžete věnovat jiným aktivitám. Mycí linka si bez problémů poradí i s dodávkovými vozy do výšky 2,30 m. Kvalitní vysokotlaké předmytí s obohacenou aktivní pěnou, které provádí zkušená obsluha, Vám zaručí odstranění hrubých nečistot, které by mohly při mytí způsobit poškození laku vozu. V kombinaci s vosky a chemickými produkty německé firmy Stockmeier je zajištěno špičkové umytí, ochrana a lesk Vašeho vozu. Vybrat si můžete z pěti mycích programů ten, který nejlépe padne Vašemu vozu i peněžence.

Výhodnost kartáčových mycích linek spočívá zejména v rychlosti poskytovaného servisu mytí.
Vozidlo stojí na určené pozici a mycí linka kopíruje tvar vozu. Jednotlivé mycí operace jsou prováděny při současném pohybu portálu vpřed a vzad.

BONUS

Ke každému mycímu programu poskytujeme vysokotlaké ruční předmytí ZDARMA, včetně chemie na karoserii, speciální chemie na disky kol a v letním období chemie na hmyz.
Součástí ucelené nabídky našich služeb je také tlakové mytí motorů a jejich následné ošetření pomocí speciální chemie z řady Stockmeier.

Mycí linky STARGATE  jsou rozšířené po celé Evropě a splňují přísné ekologické předpisy.


Kartáčová mycí linka pro nákladní vozidla

POZOR! Od 10. září 2012 je v provozu nová mycí technologie pro mytí nákladních vozidel!

Provádíme mytí nákladních vozidel standardních tvarů
, pro které se používá tříkartáčová portálová technologie. Ta je plně vybavena elektronickým ovládáním kartáčů, včetně jejich automatického řízení přítlaků. Kvalita mytí je tak zajištěna na vysoké úrovni, na což má vliv i používání velmi kvalitních chemických přípravků Stockmeier.

Dále nabízíme ruční mytí nákladních vozidel nestandardních tvarů a vojenské techniky
, které neumožňují mytí vozu v kartáčové mycí technologii. Převážně se jedná o jeřáby, stavební a zemědělské stroje, speciální návěsy atd. Tato vozidla jsou umývána ručně v kombinaci vysokotlakého mytí a speciálních chemických produktů, které zajistí kvalitní umytí členitých povrchů těchto vozidel.

Dezinfekce potravinářských vozidel - provádíme aplikace sanitizačního přípravku do interiéru návěsu, který zajistí dezinfekci vozidel používaných v potravinářském průmyslu. Jedná se o výplach tlakovou vodou, aplikaci přípravku nástřikem, opětovné vypláchnutí tlakovou vodou a případné stažení stěn stěrkou. Přípravky, používané pro tyto účely, jsou ze strany ministerstva zdravotnictví certifikované pro český trh.

Ruční tlakové mytí motorů, které se provádí pomocí speciálních odmašťovacích chemických přípravků v kombinaci s ručním mytím a oplachem tlakovou vodou. Motor je následně ošetřen konzervačním přípravkem.

Mycí centrum je otevřeno po celý pracovní týden včetně soboty a neděle.


U nás můžete platit:
  • hotově (Kč, Euro)
  • platební karty 
  • CCS karty 
  • pro firmy – platba na fakturu

Adresa:

Mycí centrum u Globusu
Poděbradská 293
531 09 Pardubice - Trnová
Mapa

Telefon: (+042) 466 536 870
GSM: (+042) 724 572 950

Odpovědný vedoucí:
Martin Jaroš
GSM: (+420) 723 921 354